Od pewnego czasu docierają do nas pogłoski dotyczące niezwykle korzystnych cen węgla. Sprawa tyczy się jakościowego surowca z polskich kopalni. Okazuje się, że taki materiał jak węgiel Skarbek Boberek czy PGG Retopal oraz PGG Karlik można nabyć w cenach niższych bądź równych względem tych oferowanych hurtownikom przez same kopalnie!

Na rynku węglowym jesteśmy już ponad dwie dekady. W całej naszej historii stawiamy przede wszystkim na rzetelność wobec naszych Odbiorców, m.in dlatego, że pod każdym sprzedanym workiem, toną czy bigbagiem podpisujemy się swoim nazwiskiem. Z pokolenia na pokolenie. Szacunek do naszych Klientów i również do nas samych nie pozwala nam przechodzić obok takich praktyk obojętnie.

Postanowiliśmy sprawdzić jakość oferowanych w okolicy produktów o podejrzanie niskiej cenie. Okazało się, że nasz polski węgiel, który wprawnym okiem rozpoznać jest bardzo łatwo, owszem oferowany jest w cenach niebywale niskich cenach, ale nie ma już wiele wspólnego z węglem z polskich kopalni. To mieszanka taniego węgla, jedynie z domieszką oferowanego produktu.

Przykre jest to, że w dzisiejszych czasach takie operacje, mające na celu ewidentnie wprowadzenie klientów w błąd, mają jeszcze miejsce.

Szanowni Klienci! Apelujemy do Was abyście żądali od sprzedających certyfikatów zakupu i certyfikatów jakości. Nie dajcie się zwieść podejrzanie niskimi cenami i nie dajcie się oszukać, nie bójcie się też pytać! Pozostajemy do Waszej dyspozycji, zaś wszelkie podejrzane oferty możecie zgłaszać do nas, będziemy je weryfikować i zgłaszać kopalniom oraz odpowiednim instytucjom.